Kontakt

E-mail:
info@bitpromet.hr

Maloprodaja, veleprodaja i uprava - Odra Zagreb

Velika cesta 39, 10020 Novi Zagreb

Kontakt:
Tel: 01/6606-488
Mob: 091/4433-472
E-mail: odra@bitpromet.hr

Računovodstvo:
Tel.: 01/6689-969

Radno vrijeme:
pon-pet: 7:00-16:00
sub: 7:00-13:00
ned i praznici: ne radimo
u razdoblju od 24.12.2020. do 01.01.2021.: ne radimo

Poslovnica Zagreb

Avenija Većeslava Holjevca bb, 10020 Novi Zagreb

Kontakt:
Tel: 01/6262-269
Mob: 091/6546-265
E-mail: zagreb@bitpromet.hr

Radno vrijeme:
pon-pet: 7:00-16:00
sub: 7:00-13:00
ned i praznici: ne radimo
u razdoblju od 24.12.2020. do 01.01.2021.: ne radimo

Poslovnica Sesvete

Zagrebačka 89, 10360 Sesvete

Kontakt:
Tel: 01/2059-006
Mob: 091/4433-478
E-mail: sesvete@bitpromet.hr

Radno vrijeme:
pon-pet: 7:00-16:00
sub: 7:00-13:00
ned i praznici: ne radimo
u razdoblju od 24.12.2020. do 01.01.2021.: ne radimo

Poslovnica Koprivnica

Varaždinska 31, 48000 Koprivnica

Kontakt:
Tel: 048/644-920
Mob: 091/4564-501
E-mail: koprivnica@bitpromet.hr

Radno vrijeme:
pon-pet: 7:00-16:00
sub: 7:00-13:00
ned i praznici: ne radimo
u razdoblju od 24.12.2020. do 01.01.2021.: ne radimo

Poslovnica Sisak

Obrtnička bb, 44000 Sisak

Kontakt:
Tel: 044/570-712
Mob: 091/3006-017
E-mail: sisak@bitpromet.hr

Radno vrijeme:
pon-pet: 7:00-16:00
sub: 7:00-13:00
ned i praznici: ne radimo
u razdoblju od 24.12.2020. do 01.01.2021.: ne radimo

Poslovnica Rijeka

Brnasi bb, 51000 Rijeka

Kontakt:
Tel: 051/504-387
Mob: 091/3004-800
E-mail: rijeka@bitpromet.hr

Radno vrijeme:
pon-pet: 7:00-16:00
sub: 7:00-13:00
ned i praznici: ne radimo
u razdoblju od 24.12.2020. do 01.01.2021.: ne radimo

Poslovnica Vodice

Put Gaćeleza 8, 22211 Vodice

Kontakt:
Tel: 022/216-667
Mob: 091/6207-105
E-mail: vodice@bitpromet.hr

Radno vrijeme:
pon-pet: 7:00-16:00
sub: 7:00-13:00
ned i praznici: ne radimo
u razdoblju od 24.12.2020. do 01.01.2021.: ne radimo
Vrh
{{item.FinalPriceToPay_print}}
Završite kupovinu Nastavite kupovati